Szlabany parkingowe – zamów je u nas!

Zależy nam na tym, aby dostarczać klientom kompleksowe produkty oraz oferować szeroki zakres usług. W związku z tym poza bramami czy drzwiami można otrzymać u nas również elementy związane z infrastrukturą drogową. Dostępne są szlabany parkingowe, żeliwne bądź składane słupki parkingowe, a także różnego rodzaju automatyczne słupki ograniczające dostęp. Każdy z proponowanych przez nas produktów wykonany jest z wytrzymałych konstrukcji, które zapewnią długotrwałe użytkowanie. Chcesz wiedzieć więcej na temat szlabanów parkingowych bądź jeszcze innych elementów? Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę we Wrocławiu. Wybierz najlepszą kontrolę dostępu i wygodę dla swojej nieruchomości już dziś!

szlaban/słupek parkingowyszlaban/słupek parkingowy

Szlabany parkingowe — montujemy je w różnych miejscach

Proponowane przez nas szlabany parkingowe zapobiegają wjazdom aut, które nie powinny znaleźć się na danym terenie. Ponadto skutecznie minimalizują ryzyko kradzieży samochodu – dzięki nim na konkretnym obszarze można czuć się bezpieczniej. Na dużych parkingach, zwłaszcza w centrach handlowych czy lotniskach, utrzymanie płynności ruchu jest wyjątkowo ważne. Szlabany parkingowe pozwolą na kontrolowanie przepływu pojazdów, eliminując chaos i utrudnienia spowodowane przypadkowym zastawianiem miejsc. Ciekawą propozycją zaraz obok szlabanów są też słupki oraz blokady parkingowe, które rozwiązują problem z zajmowaniem stanowiska przez osoby do tego nieupoważnione. Zlecenia na szlabany parkingowe i inne zabezpieczenia realizujemy na terenie całego Wrocławia oraz jego okolic. Zapraszamy!

Szlabany parkingowe z Wrocławia — profesjonalna instalacja i obsługa

Nasza ekipa doświadczonych techników zapewni profesjonalną instalację szlabanów parkingowych na Twoim terenie. Po instalacji zaznajomimy Cię też z ich obsługą, abyś mógł swobodnie korzystać z nowego systemu. Oferujemy szlabany parkingowe o różnych parametrach — bierzemy pod uwagę m.in. ich długość, automatyzację czy system kontroli, jaki ma być wdrożony. Proponujemy zarówno ręczne, jak i zautomatyzowane urządzenia. Automatyczne szlabany parkingowe mogą być wyposażone w mechanizm podnoszenia i opuszczania, który może być sterowany za pomocą pilota, karty dostępu, kodu lub zostać zintegrowany z systemem automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych. To co, który z nich ma zabezpieczać Twój parking? Jeszcze nie podjąłeś decyzji? Nie szkodzi. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie wspólnie omówimy wybór szlabanów parkingowych bądź słupków.